Laguna Medical – najlepsi okuliści w Trójmieście!

0
314
Laguna Medica okulistyka Gdansk 1

Laguna Madical to nowoczesna klinika z 15 letnim doświadczeniem, która dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowników, nowoczesnym urządzeniom medycznym i wysokiej jakości świadczonych usług, od ponad dekady dba o zdrowie i satysfakcję pacjentów.

Laguna Medica okulistyka Gdynia 2Placówka współpracuje z wieloma uznanymi firmami z branży medycznej, m.in. z: Medicover, Enel Med., Medica Polska i Citomed. Obok poradni chirurgicznej, ortopedycznej, proktologicznej, dermatologicznej oraz medycyny estetycznej, najbardziej rozwiniętym oddziałem w Laguna Medical jest okulistyka.

Centrum zdrowotne – Laguna Medical Gdańsk Gdynia

Laguna medica poradnia specjalistyczna Gdynia

W ramach leczenia okulistycznego pacjenci skorzystać mogą z zaawansowanych badań dotyczących wielu chorób – m.in. jaskry, zaćmy, schorzeń siatkówki, wad wzroku. Nowocześnie wyposażone pracownie diagnostyczne umożliwiają przeprowadzenie dogłębnej analizy danego przypadku i dobranie najlepszego leczenia.

Specjalistyczny sprzęt umożliwia przeprowadzenie wielu zabiegów okulistycznych takich jak operacje zeza, zaćmy, doszklistkowe iniekcje, czy plastyka powiekLaguna Medical jako jedyna placówka w Trójmieście wykonuje witrektomię zabieg ratujący wzrok utracony np. w efekcie urazu lub choroby, w trybie natychmiastowym.

Laguna-medical-centrum-medyczne-Gdyni

Od 2012 roku do szerokiego wachlarza usług dodano zabiegi laserowej korekcji wad wzroku: LASIK, EBK, TRANSPRK i LASEK. Dla osób niekwalifikujących się do tego typu zabiegów istnieją propozycje alternatywnych metod terapii – np. wszczepienie soczewek wewnątrzgałkowych corss-linking.

Centrum medyczne Gdynia Laguna Medical

Badania i operacje wykonywane są przez najlepszych specjalistów w dziedzinie okulistyki, dzięki czemu pacjenci mają świadomość, że trafiają w dobre ręce i nie muszą martwić się o rezultaty.

Poradnia specjalistyczna Laguna Medical trójmiasto

Poradnia specjalistyczna Gdańsk Laguna Medical

Każdy kto potrzebuje szybkiej i fachowej pomocy w zakresie okulistyki, chce mieć pewność, że brane będą pod uwagę wszystkie możliwości mające przywrócić mu zdrowie i komfort życia, powinien skontaktować się z kliniką Laguna Medical w Gdyni lub Gdańsku.

Laguna Medica medycyna ogolna trojmiastoDane kontaktowe:

Główna siedziba w Gdyni znajduje się pod adresem:
Plac Kaszubski 1,
Tel.: 58 719 82 86
E-mail: rejestracja@lagunamedical.pl

Oddział w Gdańsku znajduje się w Przychodni Nowy Chełm
ul. Chałubińskiego 23
Tel.: 504 732 906, 58 303 58 86
E-mail: chelm@lagunamedical.pl

Polecamy: lagunamedical.pl