Profesjonalne wsparcie dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka

1
22
Mother and kid in the gym centre doing stretching fitness exercise. Yoga

Kiedy planujemy założenie rodziny, zwykle wyobrażamy sobie bezproblemowe życie, zdrowe, piękne dzieci i siebie w roli wzorowych opiekunów. Niestety rzeczywistość często weryfikuje nasze plany i okazuje się nie aż tak kolorowa jakbyśmy chcieli.

Kiedy zauważamy, że nasze dziecko nie rozwija się prawidłowo, kiedy tracimy cierpliwość w wychowaniu swoich pociech lub dostrzegamy, że błędy naszych rodziców mają wpływ na nasze funkcjonowanie w domu, czujemy się zagubieni.

Logopeda Gdańsk Gdynia Rumia Banino Słupsk

W takich sytuacjach powinniśmy znaleźć profesjonalne wsparcie – specjalistów, którzy pomogą nam rozwiązać wszelkie problemy i zrozumieć dlaczego się pojawiły.

Przedszkole-Terapeutyczne-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

Najlepiej zgłosić się do placówki, która oferuje kompleksową pomoc – zarówno w rozwoju psychicznym jak i fizycznym dziecka, a także prowadzi terapie dla rodziców. 

Warsztaty dla dzieci i rodziców Gdańsk Gdynia Rumia Banino Słupsk

Godnym polecenia miejscem na Pomorzu są punkty Pegaz znajdujące się w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Baninie. Poradnie Pegaz to 9 lat doświadczenia, wybitni specjaliści oraz szeroki zakres pomocy dla rodzin.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Gdynia

Fizjoterapia-Dzieci-i-Niemowląt-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

Oferta placówki to:

 • Integracja Sensoryczna – diagnoza i terapia SI, terapia ręki,
 • Fizjoterapia Dzieci i Niemowląt – fizjoterapia dzieci, fizjoterapia niemowląt, wady postawy, skolioza, zajęcia korekcyjno – kompensacyjne, kinesiology taping, masaż Shantala, metoda Vojty, metoda NDT – Bobath,
 • Logopeda – logopedia, neurologopedia, wczesna interwencja logopedyczna, terapia afazji, terapia jąkania, logorytmika.

Psycholog-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk.jpg

 • Psycholog – psychoterapia dzieci, psychoterapia rodzin, nowe uzależnienia, koncentracja uwagi, testy na inteligencję, dysleksja, dyskalkulia, metoda dobrego startu, terapia DDA, przygotowanie do szkoły, szkoła dla rodziców, akademia emocji,
 • Pedagog – terapia pedagogiczna, terapia ręki, metoda dobrego startu, ruch rozwijający W. Sherborne, arteterapia, sensoplastyka, trening umiejętności społecznych,
 • Warsztaty dla dzieci i rodziców – w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Baninie,

Pedagog-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

 • Przedszkole Terapeutyczne – dla dzieci od 2 do 6 lat. W ofercie zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, logorytmika, zabawy z językiem angielskim, a także wsparcie terapeutów i specjalistów poradni,
 • Turnusy rehabilitacyjne – codzienne zajęcia metodą Vojty i Bobath, masaże, fizykoterapia, arteterapia, dogoterapia, integracja sensoryczna, wsparcie logopedów i psychologów.

Integracja-Sensoryczna-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-Słupsk

Punkty Pegaz zapewniają fachową pomoc, dyskrecję oraz życzliwą atmosferę. Wybitna kadra, wciąż rozwijająca swoje umiejętności, dba aby pacjenci byli zadowoleni ze świadczonych usług i czuli się bezpiecznie.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna Rumia

Poradnia-psychologiczno-pedagogiczna-pegaz-Gdańsk-Gdynia-Rumia-Banino-pegaz

Zajęcia prowadzone przez specjalistów:

 • Metoda Vojty lub Metoda NDT – Bobath
 • Integracja Sensoryczna
 • Fizykoterapia
 • Masaże
 • Wsparcie logopedyczne i psychologiczne
 • Arteterapia lub Dogoterapia

1 KOMENTARZ

 1. Słowa mają ogromną moc, Ja bardzo w to wierze. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu jak zaklęta jest madrość, której szukamy w życiu przez bardzo długi czas. Twój blog to dosadnie urzeczywistnia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj