Potrzebujesz dobrego tłumacza przysięgłego z Trójmiasta? Wybierz biuro tłumaczeń Translator!

8
162
Biuro tłumaczeń BS Gdańsk Gdynia Trójmiasto translator.pl
Biuro tłumaczeń BS Gdańsk Gdynia Trójmiasto translator.pl

Tłumaczenie ważnych dokumentów – aktów stanu cywilnego, świadectw, dyplomów i wielu innych wymaga obecności tłumacza przysięgłego. Poza perfekcyjną znajomością języka, powinien cechować się on również znajomością branży, o której pisze, a to wbrew pozorom nie jest oczywistością na rynku tłumaczeń.

Chcąc uzyskać rzeczowe, profesjonalne tłumaczenie oraz pomoc w czynnościach notarialnych, urzędowych czy sądowych, powinniśmy zapoznać się z ofertą Transtator.pl- biura tłumaczeń w Trójmieście.

Biuro tłumaczeń Trójmiasto pomorskie

tłumacze przysięgli pomorskie Gdynia Gdańsk B&S translator.pl

 

Transtator to firma z 30 letnim doświadczeniem, która przetłumaczyła już tysiące dokumentów osobom indywidualnym , organizacjom, instytucjom i przedsiębiorstwom.

Biuro tłumaczeń B&S Translator Gdańsk Gdynia Trójmiasto Pomorskie2 (3)

Ich tłumaczenia dotyczą wielu branż: technicznej, medycznej, marketingowej, dotyczącej różnych dokumentów – np. dokumentów samochodowych, ubezpieczeń, prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, handlowego czy bankowego.

tłumacze przysięgli pomorskie Biuro tłumaczeń Trójmiasto Gdańsk Gdynia B&S translator.pl

Tłumaczenia wykonywane są w niemal każdym języku, jednak dominują te w języku angielskim i niemieckim. Wszyscy tłumacze Translatora są tłumaczami przysięgłymi, dlatego na potrzeby klientów bez problemu wykonują tłumaczenia wierzytelne.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia

tłumacze przysięgli pomorskie Biuro tłumaczeń translator.pl

Oprócz spotkania w biurze tłumaczeń w Gdyni lub Gdańsku, tłumaczeń ustnych w wcześniej określonym miejscu – sądzie, u notariusza, w Urzędzie Stanu Cywilnego itp. – firma oferuje również tłumaczenia Internetowe. Dokumenty otrzymane pocztą mailową są tłumaczone, skanowane i wysyłane elektronicznie lub listem tradycyjnym wg życzenia klienta. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie szczególnie dla osób spoza Trójmiasta.

Biuro tłumaczeń B&S tłumacze przysięgli pomorskie Gdańsk Gdynia translator.pl

Dużym atutem biura tłumaczeń w Trójmieście jest również stała współpraca z tłumaczami.
Są to osoby zatrudnione w firmie, a nie pracujące dorywczo. Daje im to możliwość rozwoju, doskonalenia warsztatu w konkretnej dziedzinie, a klientom gwarantuje najwyższą jakość usługTranslator to również terminowość – teksty zawsze gotowe są w ustalonym wcześniej dniu i godzinie – zdarza się, że można je odebrać przed wyznaczonym terminem, o czym klienci są informowani z uprzedzeniem.

Biuro tłumaczeń B&S Gdynia Gdańsk translator.pl

Procedura pracy jest bardzo prosta. Pierwszym punktem jest ustalenie ceny i NIEPRZEKRACZALNEGO terminu, następnie dokument przydzielany jest do odpowiedniego tłumacza – wg klucza kompetencji. Tłumaczenie wykonywane jest kilka godzin przed ustalonym terminem i konsultowane z innym specjalistą. Ostatni etap to poinformowanie klienta o możliwości odbioru tłumaczenia.

Biuro tłumaczeń B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia Trójmiasto

Biuro tłumaczeń B&S Gdańsk Gdynia tłumacze translator.pl

Translator to firma z doświadczeniem i renomą, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Rzetelność, terminowość, ciągły rozwój, możliwość współpracy na odległość, biura w dwóch miastach – wszystko to sprawia, że od 30 lat cieszy się ona uznaniem osób prywatnych, dużych przedsiębiorstw czy organizacji.

Bez względu na to czy potrzebujesz tłumacza, który będzie asystował Ci osobiście w ważnej sprawie, czy przetłumaczy dokument w biurze, czy mailowo- powinieneś zapoznać się z ofertą firmy.

B&S Translator.pl Gdańsk Gdynia Trójmiasto

 

8 KOMENTARZE

  1. Bardzo rzetelni tłumacze. Fajnie, że można załatwić wszystko mailowo, bo u mnie w okolicy mało takich miejsc. Potrzebowałem tłumacza niderlandzkiego i znalazłem właśnie w biurze tłumaczeń B&S. Jestem bardzo zadowolony z ceny, czasu realizacji i łatwego kontaktu mimo odległości. Polecam 🙂

  2. Znam, korzystam i polecam 🙂 Miałam do przetłumaczenia ulotki reklamowe pewnej firmy i bałam się, że tekst w innym języku straci swój „polot”. Byłam w błędzie. Mogę nawet zaryzykować, że po przełożeniu z polskiego na francuski, brzmiało to lepiej niż w oryginale 🙂 Poza tym wszystko miło, sprawnie i terminowo.

  3. Polecam 🙂 Szybko, w dobrej cenie i bez konieczności wychodzenia z domu. (dostałam przetłumaczone dokumenty kurierem) 🙂

  4. Ta firma spadła mi z nieba! Musiałam pilnie przetłumaczyć dokumenty medyczne- historię choroby mojej przyjaciółki, która miała leczyć się z Niemczech no i był problem ze znalezieniem odpowiedniego tłumacza. Trafiłam do biura w Gdyni bo w internecie znalazłam dobre opinie o B&S i nie żałuję! Bardzo mili ludzie, pomocni, niemal od razu przystąpili do pracy bo czas mnie gonił. Jestem bardzo wdzięczna za ludzkie podejście i rzetelną pracę.

  5. Nasza firma korzysta z usług tłumaczy tej firmy od wielu lat. Setki dokumentów i umów mamy za sobą, życzymy sukcesów w rozwoju firmy i długofalowej współpracy.

  6. Bardzo polecam, szczególnie tłumacza włoskiego z tej firmy 🙂
    Mimo, że mieszkam poza Trójmiastem i nawet w innym województwie to kontakt pierwsza klasa. Wszystko załatwione przez e-mail w ustalonym czasie.

  7. Polecam w imieniu koleżanki z Ukrainy. Potrzebowała tłumacza do załatwiania różnych formalności w naszym polskim urzędzie i była bardzo zadowolona, nie poradziłaby sobie bez jego wsparcia. Wszystko fajnie przebiegło, w miłej atmosferze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj